O firmie

Zapraszamy do zakupów w hurtowni online, gdzie oferujemy nowe opony samochodowe renomowanych producentów do aut osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych oraz stalowe i aluminiowe felgi.

Jesteśmy ogólnopolskim hurtowym oraz detalicznym dostawcą opon i felg samochodowych różnych marek.

Oferujemy bardziej atrakcyjne warunki cenowe i nie tylko w porównaniu z innymi hurtowniami/dostawcami.

Dostarczamy opony, felgi do firm oraz dealerów samochodowych takich marek jak MERCEDES, SUZUKI, HONDA, RENAULT, VOLKSWAGEN, SKODA i innych..

Oferujemy szeroki wybór opon Osobowych/Dostawczych/Terenowych oraz Ciężarowych.

PRZYJMUJEMY I REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA NA WSZYSTKIE NIEMALŻE OPONY O NIESTANDARDOWYCH ROZMIARACH/PARAMETRACH. Jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa każde zamówienie.  

U nas możesz nawet wynegocjować swoją cenę! 

Opony które oferujemy są tylko i wyłącznie fabrycznie nowe, często ze stosowną homologacją danego producenta, tak więc podlegające pełnej Gwarancji Producenta. 

Jesteśmy firmą, która idywidualnie podchodzi do każdego klienta, nie tylko oferując dany produkt, lecz także zawsze starając się doradzić w najbardziej optymalny i atrakcyjny cenowo produkt.

Dlatego też, obok najbardziej znanych marek oferujemy również wiele równie dobrych marek pochodzących z grupy/koncernu m.in z Michelin, Goodyear, Continental i innych firm o równie dobrych parametrach ale w jeszcze bardziej konkurencyjnych cenach. 

Zawsze staramy się w jak najlepszy, najszybszy i najdogodniejszy dla Państwa sposób spełniać Państwa najbardziej wymagające potrzeby. 

Szanując Państwa czas dowozimy pod wskazany adres (firma, dom) wszystkie nasze opony własnym transportem. 

Jeśli nie znajdą Państwo jakiegoś rozmiaru czy konkretnej marki na naszej stronie, prosimy o kontakt a z pewnością znajdziemy/zamówimy i dostarczymy ją dla Państwa.

Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą oponę na każde koło!  

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi produktami i zapraszamy do kontaktu - z pewnością doradzimy Państwu

w sposób najbardziej dla Państwa korzystny!

 

ZAPRASZAMY!